MERHABA ZİYARETÇİ HOŞ GELDİNİZ
Sepetinizde herhangi bir ürün bulunmamaktadır.
Dilerseniz hemen mağazamızdaki ürünlere göz atabilirsiniz.
Toplam :

Hakkımızda

Helaliye.com neden var?

Öncelikle herkese merhabalar, helaliye.com' u ziyaret edip hakkımızda bilgi edinmek istediğiniz için peşin olarak teşekkürlerimizi iletiyorum. 

Tek cümleyle, helal ve güvenilir gıda tüketme isteğimizin bir sonucudur helaliye.com!

Bireyler olarak hepimiz birer tüketiciyiz ve tüketme alışkanlığımız her geçen gün değişiyor. Bu değişimin yanıbaşında duran değişmez bir kaide var: helal ve güvenilir ürün seçme gerekliliğimiz. Gıdadan kozmetiğe, elbiseden merdivene ne olursa olsun satın aldığımız ve tükettiğimiz her üründe en önemli kıstas o ürünün helal ve tayyib olmasıdır. Gelişen teknoloji ve ürün reklamları, toplum, kişi ve firmalar akla gelen birçok şey ve hatta aklımıza gelmeyen birçok etken bizde tüketme dürtüsü oluşturmaktadır. Yediğimiz içtiğimiz gıdalar başta olmak üzere satın aldığımız tüm ürünler ortaya çıkan tüketme çılgınlığı neticesinde bolca satın alınıp tüketilmektedir. Bu durum ucuz, kolay üretilen ve tüketilen, lezzetli, dikkat çekici görseli olan, cezbedici ürünlerin ihtiyacını doğurmaktadır. Her geçen gün taklit, tağşiş ve şüpheli girdilerin olduğu gıdalar maalesef  artarak tüketime sunuluyor.. Bu nedenle tedarik zincirinin en başından tüketiciye ulaşana kadar bütüncül bir bakış açısıyla konunun ele alınması gerekiyor.

Helal denetimlerine giren biri olarak Helal Gıda denetçileriyle tanışmamızla filizlendi helaliye.com projemiz. Gıdalarda ve satın aldığımız tüm ürün gruplarında, şüpheli ürünlerden uzak durdukça hayatımızın ne kadar zorlaştığını gördük, çünkü helal sertifkası olan (gimdes) ürün bulmakta zorlandık ve bu markaların takibini yapamadık. Şahsım adına hassasiyet gösterdikçe imtihanda zorlaştı. İşte bu nedenle gıda sektöründeki üretim tecrübelerimizi helal gıda seçimi konusunda kullanalım istedik. Ve bizim gibi bu ürünleri bulmakta zorlanan tüm tüketicilerin, hızla ve ekonomik bir şekilde sadece helal sertifikalı ürünleri bulabileceği ve tereddütsüz satın alabileceği bir e-ticaret sitesi Helaliye.com doğmuş oldu…

Teşekkürler.

Hasan YÜRÜMEZKurucu